Paslaugos

Mums rūpi mūsų klientai, todėl teikiame kompleksines paslaugas. Esame kartu su klientu nuo idėjos iki projekto įgyvendinimo pabaigos. Padedame įveikti biurokratinius sunkumus, kad įgyvendintas projektas būtų naudingas įmonei ir nesukeltų papildomų problemų.  Siekiame ne vienadienės naudos, o ilgalaikio abipusiai naudingo bendradarbiavimo, todėl klientai mumis pasitiki.

 

Pirmame etape susitinkame su klientu, išklausome kliento idėjas, įvertiname visus dokumentus, kartu su klientu išgryniname idėją ir aiškiai pasakome klientui, ar projektas perspektyvus ir verta teikti paraišką. 

Antrame etape rengiame paraišką ir visus reikalingus dokumentus. Palaikome mūsų klientus vertinimo metu, atsakome į visus institucijų paklausimus. Labai daug dėmesio skiriame paraiškų kokybei, todėl  mūsų parengti projektai dažniausiai gauna finansavimą. 

Trečiame etape gavus finansavimą vykdome projekto administravimą. Atliekame pirkimus, teikiame mokėjimo prašymus, ataskaitas ir kitus reikalingus dokumentus atsakingoms institucijoms. Žinome atsakingų institucijų reikalavimus teikiamiems dokumentams ir turime didelę patirtį projektų administravimo srityje, todėl dažniausiai projekto vykdymo metu problemų klientui nekyla.

Ketvirtame etape atliekame poprojektinę priežiūrą. Trejus arba penkerius metus po projekto įgyvendinimo pabaigos teikiame atsakingoms institucijoms ataskaitas po projekto užbaigimo. Sekame, kad projekto rodikliai būtų pasiekti ir klientui nekiltų jokių problemų.